نمایش 1 - 10 از 17
وزنه سیاسی, وبلاگ ,انقلاب اسلامی, اسلام انقلابی, فوکویاما
آنچه که در صفحه 45 کتاب پیرامون انقلاب اسلامی شهید مطهری آمده، با آنچه که جناب روحانی در نفی اسلام انقلابی دنبال می کند، کاملاً متضاد است، زیرا شهید مطهری در این گفتار، نفی اسلام انقلاب را نپسندیده، بلکه حرف استاد شهید این است که نباید در برابر اسلام، مبارزه را اصل قرار داد و مبنا تنها مبارزه باشد، ولذا دستور جناب روحانی به معلمین کشور شبیه یک کودتای نرم علیه تفکر اسلام انقلابی و امام خمینی و اصل انقلاب است و با این تفکر لیبرال غربگرا، مرگ بر آمریکا گفتن ممنوع و اسرائیل نباید از بین برود!!!
یکی از مواردی که معمولا در خصوص برنامه های ماهواره ها به آن دقت نمیشود تبلیغات میان برنامه ای و زیرنویسهای برنامه هاست، یعنی خانواده نشسته اند و مثلاً یک برنامه آشپزی یا سریال می بینند، اما درخلال برنامه، آگهی های تبلیغاتی حاوی مطالب جنسی پخش می شوند.
نفوذ در داخل و فشار از خارج!!!
بعد از روی کار آمدن دولت اعتدال جناب روحانی، مقابله با تفکر اسلام ناب محمدی(ص) از سوی اسلام آمریکائی سرعت بیشتری گرفته و لذا جریان لیبرال داخلی و استکبار خارجی با طراحی “استراتژی نفوذ در داخل و فشار از خارج” تلاش دارند که اهداف اسلام آمریکائی را در داخل کشور محقق نمایند.
 عشق دختربچه به شعار مرگ برآمریکا در زیرپایش
حسینی هستیم یا یزیدی؛مسلم امروز را دریاب...
گفت: یعنی حسین زمان و شمر امروزت را بشناسی. در هیئتی که بوی استکبار ستیزی، نباشد ابن زیاد هم در ان هیئت سینه میزند.
وقتي آبي دريا نقطه پايان سفرت شد
فکر میکردی همین آبی زیبا، همین آبی ژرف، همین آبی سحرآمیز قراره نقطه پایانت باشه؟؟؟
تصاویر سخیف غربی ، زینت بخش لوازم التحریر فرزندان ایرانی
مهر ماه که می رسد تب و تاب پدرو مادرهایی که بچه مدرسه ای دارند آغاز می شود. تهیه لوازم التحریر، کیف، کفش و لباسِ مدرسه، حکایت پر ماجرایی است که چند روزی کودکان و نوجوانان را با والدینشان به مغازه و خیابان ها می کشاند.
بعد از توافق ایران چطور به جام جهانی می‌رود؟!
طنز
وزیر آموزش و پرورش: بعد از توافق مدادها را هر چقدر تراش کنید تمام نمی‌شوند. وزیر نیرو: بعد از توافق هرچقدر میخ توی پریز بکنید برق نمی‌گیردتان.
بعد از توافق ایران چطور به جام جهانی می‌رود؟!
طنز
وزیر آموزش و پرورش: بعد از توافق مدادها را هر چقدر تراش کنید تمام نمی‌شوند. وزیر نیرو: بعد از توافق هرچقدر میخ توی پریز بکنید برق نمی‌گیردتان.
 نامه زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید
ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.

صفحه‌ها