نمایش 1 - 10 از 360
اگر زن در خانواده بنای بر این داشته باشد که از مبلمان ایرانی ٬ لوازم خانگی ایرانی و .... استفاده نماید می توان گفت بخش قابل توجهی از شعار سال که حمایت از کالای ایرانی می باشد را در راستای استراتژی مهم اقتصاد مقامتی مورد تاکید مقام معظم رهبری(ع) به فعلیت عینی رسانده است پس در پایان باید گفت برای حمایت از کالای ایرانی باید به فرهنگ سازی و توجیه پذیری زن ایرانی پرداخت.
کشاورزان و باغداران استان همدان از افت دما و بارش های برف و باران چند روز گذشته خسارت‌های بسیاری دیدند، که رقم آن ۴۶۰ میلیارد تومان برآورد شده است.
ورود اجناس ارزان قیمت چینی در بازار لوازم کوهنوردی تولیدکنندگان داخلی را به زانو در آورده است. یکی از تولیدکنندگان میگوید برای اینکه تولیدات ما کیفیت بالایی داشته باشد باید از مواد اولیه گران قیمت استفاده کنیم و همین امر موجب میشود تولیدات بی کیفیت و ارزان قیمت چینی در سبد مستریان قرار گیرد.
نقاط ضعف گردشگری همدان در سایه ازدحام گردشگران
یکی از چالش هایی که مسافران نوروزی همدان با آن مواجه بودند و باید بعد از تعطیلات نوروز مورد توجه مسئولان قرار گیرد مسئله ازدحام خودرو و فضای کم پارکینگ ها در نزدیکی اماکن گردشگری بود.
انقلاب اسلامی,روز جمهوری اسلامی,همه پرسی,امام خمینی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
مردم در ۱۲ فروردین ۵۸ پای صندوق‌های رای، فارغ از "آری" گفتن به حکومت اسلامی، "نه" بزرگی به دشمنان چشم دوخته به ایران اسلامی گفتند.
بیکاری,بیکاری جوانان,افزایش سن ازدواج,کمبود شغل,آسیب های اجتماعی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
این روزها تقریبا در هر خانواده ای یک جوان بیکار یافت می شود، کافی است که به اطراف خود نگاه کنیم و آنگاه است که در مقابلمان جوانی جویای کار را مشاهده خواهیم کرد.جوانانی که به این در و ان در میزنن تا برای خود شغلی دست و پا کنند و به زندگی خود سروسامان دهند، اما به راستی برای جوانان ما در جامعه کار کم است؟
گزارشی به بهانه روز مادر:
یکی از مداحان اهلبا بیان روایتی ار رسول اکرم در مورد اهمیت دعای مادر گفت: جوانی به نزد حضرت رسول اکرم (ص) رفت و از مشکلات زندگی گِله مند بود پیامبر اکرم (ص)به او فرمود از مادرتان بخواهید که برای شما دعا کند آن جوان گفت مادرم در قید حیات نیست پیامبر اکرم (ص)فرمود از پدرتان بخواهید برای شما دعا کند پیامبر اکرم (ص)فرمود اگر مادرش در قید حیات بود قطعا دعای او زودتر مستجاب می شد .
رئیس نظام پرستاری استان همدان اظهار داشت: در روز چهارشنبه سوری اکثر مراجعان با اسیب هایی از قبیل سوختگی و جراحت های شدید چشم و پارگی شبکه چشم به بخش های اورژانس بیمارستان ها مراجعه می کنند.
گزارشی از اسوه های استقامت:
مادر یکی از شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: جهاد مادران شهدا پس از شهادت فرزندانشان آغاز می شود ,الگو و اسوه مادران شهدا حضرت زینب (س)می باشند که پس از شهادت عزیزانشان جزع و فزع نکردند .فرزندان ما در راه خدا شهید شده اند و در مکتب عاشورا پرورش یافته اند آیا از آنها جز این انتظار می رفت .
گزارشی از مدیر شرکت بزرگ سینا بذر و کارآفرین نمونه کشور؛
یک بانوی کارآفرین همدانی پس از فارغ التحصیلی از رشته مهندسی کشاورزی موفق شد با تلاش و پشتکار بذرهای اصلاح شده گندم را تولید کند و به عنوان تولیدکننده نمونه کشور شناخته شود.

صفحه‌ها