نمایش 1 - 10 از 555
به گفته وزیر نیرو، طعم و بوی نامطبوعی که مردم همدان بخاطر آب خروجی از تصفیه‌خانه شیخی‌جان احساس می‌کنند با ایجاد واحد ازن‌زنی برطرف می‌شود و آب گواراتر می‌شود اما لازم است مردم به شایعات پیرامون بیماری‌زا بودن آب توجه نکنند چراکه طبق گفته کارشناسان و مسئولان، آب از سلامت کافی برخوردار است.
«عصر همدان» گزارش می‌دهد؛
امروزه رسانه‌ها در حال جهت‌دهی به تمایلات انسان‌ها بوده و برای آنهاتصمیم‌سازی می‌کنند، بنابراین لازم است برای بهتر شدن محتوای تولیدی آنها مسئولان تلاش بیشتری بکنند.
نبود زیر ساخت و فضای کافی در حسینیه امام خمینی(ره) همدان موجب شد توجه‌ها بیش از پیش به سمت پروژه ساخت مصلای شهر همدان برود، پروژه‌ای که کلنگ ساخت آن به عنوان یک پروژه فرهنگی و مذهبی در سال ۱۳۹۰ بر زمین خورد اما به دلیل تزریق نشدن بودجه در همان مراحل ابتدایی متوقف شد.
حاشیه نگاری روز جهانی قدس در همدان؛
نوجوانان و مردم همدانی در مراسم امروز تأکید داشتند که همواره پشتیبان مردم مظلوم فلسطین و غزه هستند و حضور امروز آن‌ها در این راهپیمایی، کمترین کاری است که می‌توانستند در حق مردم صبور و مقاوم غزه انجام دهند.
استان همدان یکی از چهار استان برتر در اسکان و حضور مسافرین و گردشگران در ایام سفرهای نوروزی بوده که به گفته استاندار همدان، نتیجه تلاش‌های دستگاه‌های اجرایی در آماده‌سازی زیرساخت‌ها و خدمات به مسافران است.
طراحی نمادهای متناسب با شهر در بیان هویت شهر به شهروندان و گردشگران موثر است درحالی که در بسیاری از میادین شهر شاهد چنین موضوعی نیستیم؛ با توجه به انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا، لزوم تقویت زیباسازی شهر با استفاده از نمادها بیش از پیش احساس می‌شود.
بازخوانی جنایت رژیم ستم‌شاهی در سحرگاه 30 بهمن سال 52؛
سحرگاه 30 بهمن سال 52 بود که به دستور مستقیم شاه 6 مبارز انقلابی گروه ابوذر نهاوند در چیتگر تهران مظلومانه آسمانی شدند و نقطه عطفی در تاریخ مبارزات مردم علیه طاغوت را رقم زدند.
شبنم‌ها همدان گزارش می‌دهد؛
این روزها که امپراطوری رسانه‌ای نظام سلطه، پوشش و حجاب جامعه ایرانی را مورد حمله قرار داده، در تبلیغات رسانه‌ای خود با تحریف و دروغ پردازی پوشش را به ورود دین اسلام به ایران نسبت می‌دهد در حالیکه حجاب و پوشش زنان ایرانی ریشه دیرینه‌ای در تاریخ و تمدن ایران زمین دارد.
شرکت پرشور مردم در انتخابات جدای از آنکه در آینده ایران قوی تاثیرگذار است ابزاری برای اعمال اراده مردم محسوب می‌شود؛ ملت ایران می‌توانند با رأی دادن به کاندیدای مورد نظر خود حضور حداکثری را در انتخابات رقم بزنند و در ایجاد ریل‌گذاری برای دولت نقش داشته باشند.
مطالبه جدی مردم:
شاید با اقدامات موقتی بتوان از تصادفات منجر به مرگ در محور علیصدر جلوگیری کرد اما نصب سرعت‌کاه‌های متعدد، مشکلاتی را برای افرادی که بخاطر شغل خود مجبورند بیش‌تر از این مسیر استفاده کنند آزار دهنده است و مردم مطالبه دارند تا عملیات تعریض این محور هرچه سریعتر به اتمام برسد.

صفحه‌ها