نمایش 1 - 10 از 532
یک مشاور خانواده با بیان اینکه مشاوره‌های پیش از ازدواج به همه افراد توصیه می‌شود، گفت: جوانان باید موانع ازدواج را بشناسند و با اعتقاد و توکل به خداوند در مسیر آرامش‌بخش ازدواج حرکت کنند.
کادر درمان و تعدادی از نجات یافتگان از مرگ، به مناسبت پنج هزارمین مدیریت موفق سکته حاد قلبی در بیمارستان فرشچیان همدان گردهم آمدند و این اهدا زندگی به بیماران را جشن گرفتند.
شبنم‌ها گزارش می‌دهد؛
برای آنکه مشکل عدم توانایی دانش‌آموزان در تمرکز کردن هنگام درس‌خواندن را برطرف کنیم ابتدا باید به دنبال سرنخ‌ها برای یافتن علت آن باشیم که قطعاً این سرنخ‌ها در هر فردی با فرد دیگر متفاوت است؛ رعایت ۴ قانون ساده که در این گزارش به آن پرداختیم قطعا به موفقیت دانش‌آموزان کمک می‌کند.
شبنم ها گزارش می دهد؛
با وجود ترافیک سرسام‌آور مخصوصا در خیابان‌های منتهی به میدان مرکزی شهر همدان، اجرای هوشمند طرح زوج و فرد می‌تواند گره ترافیکی شهر را باز کند البته شهروندان نیز باید برای ثمربخشی این طرح در اجرای آن کوشا باشند.
اقدامات خوبی همچون نشست‌های تخصصی کتاب با حضور ناشران و نویسندگان در حاشیه نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت و رونمایی از چند کتاب ملی بسیار قابل توجه بود اما استقبال کمرنگ دوستداران کتاب نیازمند بررسی آسیب‌ها و نقاط ضعف است.
بلاتکلیفی کارگران پتروشیمی هگمتانه؛
در روزهای گذشته پرسنل پتروشیمی هگمتانه تجمعی داشتند که افراد حاضر در این تجمع عنوان کردند به مدت ۶ ماه حقوقی دریافت نکرده و وضعیت مبهم، نامشخص و غیرقابل پیش‌بینی شغلی آنها را خسته و بی‌انگیزه کرده است.
فرمانده انتظامی استان همدان:
فرمانده انتظامی استان همدان با تاکید به اینکه ما مسئول این هستیم امنیت جامعه را تامین کنیم گفت: با آموزش مهارت زندگی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی کم خواهد شد.
جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:
جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه باید دل نسل جوان را با دفاع مقدس و تاریخ ایران اسلامی پیوند زد گفت: روح بلند شهدا باعث شده ملت ایران در جایگاهی قرار بگیرد که در برابر سلطه مستکبر سر خم نکند و این امر ضرورت زنده نگه داشتن یاد شهدا را بیش از پیش می‌کند.
فرمانده خلبان ارتش:
فرمانده خلبان ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پایگاه شهید نوژه مرکز تمام عملیات‌ها علیه عراق بود و مردم همدان باید به وجود این پایگاه هوایی افتخار کنند.
نماینده ولی‌فقیه در استان همدان:
نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه قانون نوشته شده است تا اخلاق، منافع مردم و عدالت حفظ شود گفت: مسئولی که برای رفع مشکل مردم بهانه‌ می‌آورد یک مسئول ناکارآمد است.

صفحه‌ها