نمایش 1 - 10 از 303
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان, نوشت افزار اسلامی
یکی از عرضه کنندگان نوشت افزار اسلامی اظهار داشت: مسئولین نهادهای دولتی و شورای شهر هیچ گونه همکاری جهت برپایی نمایشگاه انجام نداده اند.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان, باشگاه کتابخوانی
باشگاه آمادای نام گروه کتابخوانی تاه ای است که از سوی نهاد کتابخانه های عمومی با هدف نهادینه کردن مطالعه در بین کودکان و نوجوانان تشکیل شده است و سعی دارد فرهنگ مطالعه را در نسل های آینده بهبود بخشد.
روزهای پایان شهریور و بازار داغ لوازم التحریر خارجی :
متاسفانه نوشت افزار ایرانی از لحاظ قیمت توانایی رقابت با محصولات چین و هند را ندارد و خریدارانی که توان خرید پایین تری دارند ترجیح می دهند از اجناس چینی و هندی استفاده کنند. همچنین طرح های زیبا و جذاب لوازم التحریر خارجی موجب اقبال بیشتر کودکان به آنهاست.
کارشناس مسائل دینی اظهار داشت: فردی که ازدواج نکرده بیشتر در معرض فساد و خطا قرار می گیرد و ممکن است هر لحظه هیجان های ناشی از غرایز تامین نشده او را به ورطه سقوط و نابودی بکشاند .
تاکسیرانی,رانندگان سرویس زن,سازمان تاکسیرانی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
مشکلات رانندگان سرویس زن
سازمان تاکسیرانی هیچ‌گونه تضمینی نمی دهد؛ فقط پول می‌گیرد و دانش‌آموز می‌دهد؛ بعد از یک ماه بنا به دلایلی که نمی دانیم دانش‌آموز دیگر سرویس نمی‌خواهد و در آن موقع دیگر پیدا کردن سرنشین برای ما سخت خواهد شد.
به مناسبت روز جهانی مساجد:
به بهانه روز مسجد در این گزارش مشکلات مساجد مرکز شهر را از زبان نمازگزاران و مردم محله های قدیمی عنوان خواهیم کرد.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان, نگهداری از سگ
گزارشی از گرایش روز افرون جوانان ایرانی به نگهداری سگ و گربه:
یک دکتر جامعه شناش اظهار داشت: معضلی که جوامع امروزی و جامعه ما به تبعیت از جوامع غربی با آن روبرو هستند، ورود حیوانات به داخل منازل در زندگی شهری است که این پدیده نوظهور در جامعه ما ناشی از خود کم بینی این افراد در مقابل فرهنگ مخالف شرع و عرف است.
تجملگرایی که در پی مدرنیته و هجمه های فرهنگی دشمنان وارد کشور شد در همه ابعاد زندگی مصداق یافته و این پدیده نوظهور در تهیه جهیزیه و برگزاری جشن ازدواج به عنوان مانعی بزرگ در امر ازدواج جوانان شناخته می شود.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان, زنان کابینه
مورد دوم از بند اول این برنامه به «تفکیک وظایف مرجع ملی زنان و خانواده با ساختارهای متناظر» اختصاص یافته است. در این زمینه پرسشی اساسی به‌وجود می‌آید که منظور از عبارت «مرجع ملی زنان و خانواده» کدام مرجع است؟ آیا منظور ستاد ملی زن و خانواده یا معاونت زنان و یا تشکیل مرکز عالی زنان به عنوان مرکز فراقوه‌ای است؟ با مشخص شدن این مرجع قطعاً اظهارنظر درباره آن و ساختارهای متناظرش قابل تحلیل خواهد بود.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
گفتگو با زائرانی که برای اولین بار به زیارت امام رضا مشرف شده اند:
در این گزارش به سراغ کسانی رفتیم که برای اولین بار به زیارت امام رضا (ع) مشرف شده اند و عجیب نمک گیر خوان گسترده لطف و کرم او گشته اند.

صفحه‌ها