نمایش 1 - 10 از 289
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
تحلیل کارشناسی طرح حذف اذن ولی و همسر برای خروج از کشور ::
یک جامعه شناس بیان کرد: فراکسیون زنان مجلس باید قبل از هر اقدامی هجمه های غرب را شناسایی کند و در طرح هایی که ارائه می دهد از اندیشه های غربی دوری کند زیرا این تفکرات سالهاست با برنامه ریزی دقیق دشمنان وارد کشور شده است و بنیان خانواده را نشانه گرفته است.
تعدادی از بانوان فرهیخته شهر اقدام به راه اندازی شیرینی پزی و غذاپزی خانگی کرده اند و سعی دارند ضمن کارآفرینی و کمک به اقتصاد جامعه با ارائه محصولات سالم و ارگانیک فرهنگ نادرست تغذیه مردم را نیز تغییر دهند.
به مناسبت آغاز هفته حجاب و عفاف:
یک کارشناس فرهنگی درباره حجاب اظهار داشت: بد حجابی زن در روابط خانوادگی و اجتماعی تأثیر گذار است و سبب می شود شوهران به جای توجه و محبت به همسران خود به دنبال کامیابی از زنان دیگر باشند زیرا زنانی که خود را در اجتماع می آرایند و به دنبال جلب توجه دیگران هستند مجوز چشم چرانی کردن را به دیگران می دهند .
تحلیل عملکرد زنان در کابینه دولت یازدهم:
در سالهای اخیر با افزایش حضور بانوان در کابینه دولت ها مواجه هستیم اما توجه به این نکته بسیار مهم است که به جای شمارش تعداد زنان کابینه که عمدتاً برای راضی نگاه داشتن جامعه زنان از دولت ها صورت می گیرد باید به میزان تأثیرگذاری زنان در حل مشکلان بانوان کشور و نحوه عملکرد آنها در جایگاه و سمت خود توجه شود.
فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد فرمان آتش به اختیار، کوردلان و رسانه های معاند را در هوس خام انداخت و یاوه هایی در مورد این موضوع عنوان شد. در این گزارش با چند تن از تحلیلگران سیاسی در مورد فرمان آتش به اختیار و مصادیق آن صحبت کردیم و پاسخی به رسانه های معاند جمهوری اسلامی خواهیم داد.
کمک به محرومان
برکت ماه رمضان و تشکیل یک گروه خیریه در این ماه:
در ماه رمضان همه اهل زمین فرصت آسمانی شدن دارند. از برکت این ماه گره های بسیاری به دست خیرین گشوده می شود. گروهی از بانوان خیر همدانی در این ماه پربرکت حرکتی را آغاز کردند و قرار است بعد از اتمام ماه رمضان نیز این راه را ادامه دهند.
گفتگو با روزه دارانی که در شغل های سخت کار می کنند:
روزه داری در روزهای بلند خرداد ماه با وجود تشنگی و گرمای هوا نیازمند ایمان و اخلاص است اما برخی مشاغل با شرایط سخت تر و گرمای بیشتری مواجه هستند. در این گزارش به سراغ صاحبان این مشاغل رفتیم از زبان آنها تعریف بندگی را بشنویم.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir, afkl ih, شبنم همدان,
انتظارات مردم و نمایندگان انها از دولت:
پس از پایان هر انتخاباتی کشور آماده تحول میشود و زمان عمل به وعده ها فرا می رسد. این بار نیز مردم ، از رئیس جمهور منتخب انتظاراتی دارند که در این گزارش مطالبات مهم مردم و نمایندگان آنها را از دولت دوازدهم می خوانید.
رمضان سنتی در شهر همدان :
ماه رمضان با همه معنویت و زلالی اش در هر شهر با سنت های بومی آن منطقه آمیخته می شود و حال و هوایی متفاوت خلق می کند در این گزارش سنت های بومی شهر همدان را از سنت های خور اکی تا جشن ها و هدایای مخصوص بررسی می کنیم.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ia afkl ih, شبنم همدان, زنان سرپرست خانوار
پای درد و دل زنان سرپرست خانوار:
زنان سرپرست خانوار بخش آسیب پذیری از جامعه هستند که با وجود کمک های بهزیستی و کمیته امداد باید مشکلات و چالش های بسیاری را تحمل کنند. در این گزارش به مشکلات این قشر از جامعه از زبان تعدادی از این زنان می پردازیم.

صفحه‌ها

کلیه حقوق معنوی مطالب این سایت متعلق است به :

شبنم همدان
پایگاه خبری شبنم همدان پایگاه خبری بانوان همدان