پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

16. اسفند 1396 - 15:57   |   کد مطلب: 21086
محققان عنوان می کنند جایگزین موثر ورزش کردن برای زنان مسن پیاده روی تند است که ریسک ابتلا به نارسایی قلبی را کاهش خواهد داد.
پیاده روی,زنان مسن,پیاده روی تند,نارسایی قلبی,یائسگیshabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;

پیاده روی تند موجب کاهش ریسک ابتلا به نارسایی قلبی در زنان می شود

 

به گزارش شبنم همدان به نقل از مهر : همراه با افزایش سن، بدن ضعیف تر شده و انجام ورزش با تجهیزات ورزش سنگین برای افراد مسن آسان نخواهد بود.

همچنین ریسک نارسایی قلبی با افزایش سن بالا می رود. در عارضه نارسایی قلبی، قلب به حدی ضعیف می شود که قادر به پمپاژ خون کافی برای تامین نیاز بدن نیست.

پیاده روی، به عنوان نوعی ورزش، یکی از بهترین ورزش ها محسوب می شود و از سوی متخصصان و پزشکان سراسر دنیا توصیه می شود.

محققان بیمارستان سنت وینسنت ماساچوست دریافتند زنان بالا ۶۰ سال سه برابر بیشتر در معرض ریسک نارسایی قلبی قرار دارند.

محققان دریافته اند زنان مسن که در دوره پس از یائسگی قرار دارند و ۴۰ دقیقه یا بیشتر پیاده روی دارند، ۲۱ تا ۲۵ درصد کمتر در معرض خطر نارسایی قلبی در مقایسه با سایر زنان قرار دارند.

همچنین زنانی که با سرعت متوسط یا بالا پیاده روی می کنند در مقایسه با زنان با سرعت پیاده روی عادی، به ترتیب ۲۶ و ۳۸ درصد کمتر در معرض نارسایی  قلبی قرار دارند.

انتهای پیام/ص

زنان مسن زنان مسن زنان مسن زنان مسن زنان مسن زنان مسن زنان مسن زنان مسن زنان مسن نارسایی قلبی نارسایی قلبی نارسایی قلبی نارسایی قلبی نارسایی قلبی نارسایی قلبی نارسایی قلبی پیاده روی تند پیاده روی تند پیاده روی تند پیاده روی تند پیاده روی تند پیاده روی تند پیاده روی تند

دیدگاه شما

آخرین اخبار