پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
24. بهمن 1394 - 13:55   |   کد مطلب: 9298
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان از برپایی دومین نمایشگاه ملزومات جهیزیه زوج‌های جوان و خدمات مرتبط با ازدواج آسان در همدان خبر داد.
نمایشگاه ملزومات جهیزیه و ازدواج آسان در همدان برپا می‌شود

به گزارش شبنم ها به نقل از تسنیم، دومین نمایشگاه ملزومات جهیزیه زوج‌های جوان و خدمات مرتبط با ازدواج آسان و سیزدهمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی  از 25 تا 30 بهمن و به مدت 6 روز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 110 واحد در این نمایشگاه مشارکت می‌کنند، افزود: علاوه بر همدان از استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، یزد، قم، قزوین و شهر کاشان نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان عمده اقلام مورد ارائه در این نمایشگاه فرش ماشینی، یخچال، تلویزیون، لباسشویی، اجاق گاز، ظروف آشپزخانه، لوازم برقی، چینی، بلور، لوازم آرایشی، بهداشتی، شوینده، زیبایی، پزشکی و سلامت دانست.

وی گفت: این نمایشگاه علاوه بر واحدهای مشارکت‌کننده در حوزه‌های مذکور با حضور مجمع خیرین ازدواج و شرکت‌های کالا وام (به عنوان مجری ایجاد تسهیلات برای خرید جهیزیه) برگزار می‌شود.

الماسی گفت: شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان در آستانه سال جدید، برای دومین بار نمایشگاه ملزومات جهیزیه زوج‌های جوان و خدمات مرتبط با ازدواج آسان و همزمان با آن سیزدهمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی را با حضور شرکت‌های معتبر و در یک فضای رقابتی برای بازدید عموم و رفع نیاز زوج‌های جوان با شرایط خاص برگزار کند.

وی هدف برگزاری نمایشگاه را ترویج فرهنگ ازدواج آسان، دسترسی راحت اقلام موردنیاز برای آغاز زندگی مشترک و ایجاد فضای رقابتی برای ارائه تسهیلات بیشتر به زوج‌های جوان با اعمال تخفیف های ویژه دانست.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان گفت: ساعت بازدید نمایشگاه 15 تا 21 بوده که برای رفاه هم استانی‌های همدانی نیز جمعه بصورت یکسره از ساعت 10 صبح تا 21 خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار