هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
29. مهر 1395 - 9:48   |   کد مطلب: 13088
«خس بی سروپا» سفرنامه اربعین نوشته حمید حسام که تصاویری از پیاده‌روی شهید همدانی در اربعین حسینی در آن منتشر شده به روح بلند این شهید مدافع حرم تقدیم شده است.

به گزارش شبنم همدان ، همدان پیام به نقل از حوزه هنری استان همدان  نوشت : درآستانه اربعین حسینی از کتاب «خس بی‌سروپا» نوشته سردار حمید حسام از هنرمندان عرصه دفاع مقدس درهمدان رونمایی شد.

 رییس حوزه هنری همدان گفت: این کتاب شامل سفرنامه این هنرمند در سال 93 به کربلا است که و بیان شور و حال مردم برای شرکت در اربعین حسینی پرداخته است و در آن تصاویری از پیاده‌روی شهید همدانی در اربعین حسینی منتشر شده است.

 کتاب «خس بی‌سروپا» پنجاهمین اثر مکتوب حوزه هنری استان همدان است که در آن خاطرات حمید حسام، از پیاده‌روی اربعین 1436 هجری قمری 143 صفحه به نگارش درآمده و در 84 صفحه باقی‌مانده کتاب نیز عکس‌هایی از این مراسم از دوربین بهزاد علیپور و پوریا پاکیزه روی برگ گلاسه و به صورت تمام رنگی به چاپ رسیده است.
تولید، حروف‌چینی، طرح جلد و نظارت چاپ این اثر توسط حوزه هنری استان همدان انجام و در انتشارات سوره مهر به چاپ رسيده است و قرار است در حاشیه یازدهمین روز از سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین(ع) از آن رونمایی شود. «خس بی‌سروپا» در محل حسینیه حضرت امام(ره) رونمایی شده و در همان مکان نیز در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

 

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین اخبار