هواشناسی همدان
16. تير 1394 - 14:46   |   کد مطلب: 6424
مسئول بسیج جامعه زنان استان همدان طرح جوانه های صالحین با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت اعضای حلقه های تربیتی و جذب نیروهای جدید در طول تابستان در پایگاههای مقاومت اجرا می شود.
 پیشگیری از آسیب‌های شایع میان قشر جوان از اهداف طرح جوانه‌های صالحین در ایام فراغت

 به گزارش شبنم ها، فاطمه ستاری‎نوید  اظهار داشت: طرح جوانه های صالحین با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت اعضای حلقه های تربیتی و جذب نیروهای جدید در طول تابستان در پایگاههای مقاومت اجرا می شود.

وی افزود: این طرح در سال 93 در 20 درصد از پایگاه‌های مقاومت خواهران در طول تابستان اجرا شد و در سال جاری نیز از نیمه خرداد ماه با تشکیل شورا و با محوریت این موضوع نسبت به فعال سازی تمام ظرفیت‌های موجود و تلاش برای استفاده از سایر سازمان‌ها و ادارات اقدامات لازم صورت گرفته است.

مسئول بسیج جامعه زنان استان همدان با اشاره به نتایج و خروجی های مورد انتظار این برنامه بیان داشت: ایجاد فضای شور و نشاط در حوزه استحفاظی پایگاه، ترغیب بیش از پیش خانواده ها به حضور فرزندان در مساجد و پایگاه‌های بسیج و رشد همه جانبه بسیجیان از جمله اهداف این طرح است.

وی پیشگیری از آسیب های شایع میان قشر هدف در فصل تابستان را از دیگر اهداف اجرای طرح جوانه‌های صالحین عنوان کرد و افزود: برگزاری کلاس‌های قرآنی، معارف اسلامی، مهارت‌های فنی و حرفه ای، فرهنگی، هنری، ورزشی، بصیرت سیاسی و عملیات امداد و نجات در دستور کار برنامه‌های تابستانه پایگاه‌های مجری این طرح قرار گرفته است.

ستاری‌نوید با اشاره به تقارن ایام تابستان با ماه مبارک رمضان ابراز داشت: استفاده از ظرفیت‌های معنوی این ماه با برگزاری جلسات قرائت روزانه قرآن کریم، شرکت در نمازهای جماعت در مساجد، حضور در مراسم شبهای قدر و نماز عید فطر به صورت گروهی نیز از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در این طرح است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار