گزارش تصویری

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی

ازدواج سفید ارمغان سیاه شبکه های ماهواره ای
اخیرا در شبکه های اجتماعی به تبعیت از فرهنگ منحط غربی برای خدشه دار ساختن عفت دختران و خانواده ها بحثی تحت عنوان ازدواج سفید به عنوان الگوی زندگی مدرن و تغییر سبک زندگی مطرح شده است که هدفی غیر از نابودی خانواده و ترویج بی‌بند‌و‌باری در جامعه ندارد.
ما طبیعت را از پدرانمان به ارث نبرده ایم ؛ بلکه از فرزندانمان به امانت گرفته ایم .
محیط زیست در یک هفته یا یک ماه خلاصه نمی شود و هر روز باید روز محیط زیست باشد . توانمندسازی کودکان در حوزه محیط زیست می‌تواند فردای بهتری را برای ساکنان این سرزمین به ارمغان بیاورد و ما هر چقدر زمان و هزینه برای آموزش و توانمندسازی کودکان صرف کنیم زیان نکرده‌ایم.
زن در اندیشه آیت الله جوادی آملی
حضرت علی علیه السلام در حکمت 61 نهج البلاغه می فرمایند:« المرأةُ عقربٌ حُلوةُ اللـَسبَة » زن مانند عقرب است که نیش آن در آغاز شیرین ولی مسموم است؛ و نیز روایاتی شبیه این ذکر شده که در آن هشداری برای مردان است تا فریب شهوت را نخورند.
در تنهایی یا کنار بچه‌ها و یا در جمع‌های دوستانه، خانوادگی و رسمی، احترام متقابل را فراموش نکنید و سعی در تعریف از همسرتان داشته باشید. امام صادق علیه‌السلام فرموده‌اند: «خوشا به سعادت زني كه شوهرش را تکریم کرده و بزرگ دارد.» (بحارالانوار، ج103، ص252)
ویدئوی قدیمی از صحبت‌های مرحوم ناصر عبداللهی خواننده موسیقی پاپ، درباره میزان اهمیت دادن به سلبریتی‌ها را در این خبر مشاهده کنید.
اشتغال زنان ایرانی؛ اجبار یا انتخاب؟
در گفت وگو با دبیر مجمع زنان فرهیخته انقلاب اسلامی بررسی شد
دبیر مجمع زنان فرهیخته انقلاب اسلامی، گفت: اطلاق کردن «اجباری» به وضعیت اشتغال زنان از سوی خانم مولاوردی یک شعار در آستانه انتخابات است و اگر برای حل مشکلات مالی زنان و خانواده‌ها به دنبال چاره‌جویی هستند، با بسترسازی ایجاد شغل برای مردان، زنان را از هرگونه نیاز به اشتغال اجباری آسوده سازند.
زنان اساطیری, زنان در هزار و یک شب	, زن جادوگر	, سیمای زن مدبر اساطیری
نگاهی به زنان در مجموعه داستان های هزار و یک شب
چاره‌گری زنان در هزار و یک شب همیشه به عنوان عنصری منفی در قصه‌ها عمل نمی‌کند. گاهی ندبیر زنان معطوف به هدفی پسندیده و نیکو است و اجتماع زن را تحسین می‌کند نه سرزنش. سردسته این گروه خود شهرزاد است.
مرکز تحقیقات رسانه ملی آمار جدیدی از رضایت بینندگان از سریال «نون.خ» اعلام کرده است.
به مناسبت سالگرد شهادت شهید مرتضی مطهری، ویدئویی از لحظه رسیدن خبر شهادت او به گوینده رادیو را مشاهده می‌کنید.
خبر ارائه طرح برگزاری احتمالی نمایشگاه کتاب به صورت مجازی، موافقان و مخالفان را به میدان اظهار نظر آورد.
مهدی فرجی از تلاش و برنامه‌ریزی برای ساخت فصل سوم سریال «نون خ» خبر داد.
عفونت های کودکی عامل بروز حملات قلبی در بزرگسالی
تحقیقات جدید نشان می دهد؛
تحقیقات اخیر پژوهشگران نشان می دهد که عفونت های دوران کودکی خطر بروز حمله های قلبی زودهنگام را در افراد افزایش می دهد.
shabnamha.ir , shabnamha , afkl ih , شبنم ها , رشد مغز فرزندان;
کارهایی که والدین برای تقویت هوش و تکامل مغز فرزندانشان می توانند انجام دهند این است که توجه ، تمرکز ، دقت ، کنترل هیجان ها ، مهارت های حرکتی ، و ... را در کودک خود مورد توجه قرار داده و تقویت کنند.
زارعی گفت: برخی سلبریتی‌نما‌ها برای لایک بیشتر مطالبی منتشر می‌کنند که تبعات منفی برای جامعه دارد.

صفحه‌ها