آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

مطالب فرهنگی

دومین همایش «بحران و برون رفت؛ چالش‌های امروز کتاب کودک و نوجوان» از سوی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برگزار می شود.
ترویج‌کنندگان همجنسبازی در هالیوود این بار به سراغ داستان محبوب آنه‌شرلی رفته‌اند و با انحراف شخصیت‌ها و محتوای آن،‌ موجب اعتراض والدین امریکایی شده‌اند.
کتاب «مهربانی با حیوانات» اثر غلامرضا حیدری ابهری با تصویرگری شیوا ضیایی در نوبت اول چاپ روانه‌ بازار کتاب شد. این کتاب حاوی ۵۰ دستور اسلام درباره مهربانی با حیوانات است.
انتقال آگهی های کانال نهال به شب
مدیر شبکه کودک از توقف کامل پخش آگهی ها در کانال پویا خبر داد.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از برگزاری جشنواره ملی گردشگری کودک و خانواده ماه آینده در همدان خبر داد.
پشت پرده بیانیه سیاه؛
چندی است که سلبریتی ها خیلی خوب و هماهنگ یک رنگ می شوند، تا جریانی را در جامعه به راه بیاندازند، اگر این هماهنگی را برای هنر و حرفه شان داشتند الان هیچ کس از وضعیت بد سینما نمی نالید.
سریال‌های مختلفی برای نوروز ۹۹ تدارک دیده شده است که در این گزارش به آن می‌پردازیم.
شورای سیاست‌گذاری سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شعار این نمایشگاه را انتخاب کرد.
عضو شورای شهر همدان گفت: در معرفی حوزه گردشگری همدان ظرفیت فضای مجازی نادیده گرفته شده است.
هوویی که شوهرتان را از شما خواهد گرفت!
شاید باورتان نشود مردی که روزهای اول زندگی مان ابراز عشق و علاقه می کرد، خیلی راحت سعی داشت کارهای خودش را مانند آن چه از فیلم های کثیف یاد گرفته بود عادی نشان دهد.
مراسم امسال یادواره شهید چیت سازیان یک ویژگی بسیار برجسته داشت که باعث شور و نشاط و حتی کف زدن و تشویق حضار گردید. فرزند برومند شهید” هادیی” با لباس مقدس و سبز پاسداری شروع زندگی مشترک و ازدواجش را در این مراسم معنوی جشن گرفت.
توصیه امام رضا (ع) به زوج های جوان
در روز ميلاد امام هشتم شيعيان و دختر و پسرهاي زيادي اين روز فرخنده را براي شروع زندگي مشترک انتخاب مي کنند. توصیه های امام رضا(ع) به آنها چیست؟
همسر شهید خدا کرم درباره فضائل اخلاقی و رفتاری این شهید گفت: ایشان وقتی می‌دید دخترها دارند بازی دخترانه یا به قول قدیمی‌ها خاله بازی می‌کنند چادر سرش می‌کرد و در نقش مادر با آنها همراه می‌شد.
فعالیت دوباره پیست تاریک دره همدان که سال گذشته به دلایل متعددی متوقف شده بود، می‌تواند کمک شایانی به توسعه گردشگری زمستانی در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین بکند.
بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما، سریال ستایش سه با ۶۸.۳ درصد و گیله وا با ۲۱.۶ درصد از شبکه سه سیما در صدرسریال‌های تلویزیون به لحاظ جذب مخاطب قرارگرفتند.

صفحه‌ها