گزارش تصویری

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی

پیشگیری از جرائم یکی از وظایف ذاتی دستگاه قضایی است و یکی از عوامل مؤثر در ارتکاب جرائم منافی عفت و به صورت خاص جرائم جنسی، همین بدحجابی‌ها و پوشش‌های غیرمتعارفی است که برخی افراد از این پوشش استفاده می‌کنند.
http://shabnamha.ir
گفتگو با بانوی موفق همدانی؛
بهناز ضرابی زاده یکی از بانوان موفق عرصه نویسندگی استان همدان است که چند سالي است كه در حوزه داستان‌نويسي با موضوع دفاع مقدس فعاليت می کند.
آیات و روایات دینی ما در هر زمانی کاربردی هستند و باید آنها را در زندگی به کار ببندیم.
علاقه مردم به برخی اخبار باعث شده رسانه‌هایی ظهور کنند که دنبال فریب مخاطبانشان هستند.
عروسک آنابل (Annabelle) که در برخی از فیلم های ترسناک دارای عنوان آنابل دیده می شود در واقع بر اساس یک عروسک واقعی ساخته شده است.
بازار بازی‌های اندرویدی کشور، شبیه به هیچ‌جای دنیا نیست. فرم بازی‌سازی و پیروی از ترندهای مقطعی و بلندمدت، اکوسیستمی متفاوت را ساخته است که مخاطبان خاص خود را دارد. مخاطبانی که تفاوت بسیاری با تعریف کلاسیک گیمرهای هاردکور دارند؛ اما هم‌چنان بخشی از این جامعه‌ی چند میلیون نفری در کشورمان به‌حساب می‌آیند.
شبنم ها , afkl ih, فضای مجازی , shabnamha.ir, طلاق عاطفی
یک کارشناس فضای مجازی، افزایش طلاق عاطفی را نتیجه حضور خانواده های ایرانی در شبکه های اجتماعی موبایلی دانست و افزود: امکان سنجی صورت گرفته و بر اساس خواسته کاربران برای زنان امکان گفتگو و برای مردان دیدن اخبار و انواع بازی های مختلف در این فضا برای کودکان صورت گرفته است و به این ترتیب کاربران را به غارنشینان مدرن تبدیل کرده است.
گیتی خامنه,مجری تلویزیون,فضای مجازی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
گفت‌وگو با گیتی خامنه، مجری تلویزیون;
گیتی خامنه، مجری دیروز و امروز تلویزیون که چهره و صدایش با خاطرات کودکی و نوجوانی بسیاری از ما گره خورده، چند وقتی است که صفحه‌ای در اینستاگرام راه‌اندازی کرده است.
در پساکرونا؛
سینماهای تهران از دیروز به طور جدی وارد دوران پساکرونا شدند.
تلگرام,توييتر,شبنم همدان,فیلترینگ,فيس‌بوک,پلیس فتا
رئیس پلیس فتا به تازگی خواستار فیلترینگ ۳۰ شبکه اجتماعی در ایران شده است.
همان طور که رعایت اخلاق در فضای حقیقی بر اساس اصول انسانی، اسلامی و اجتماعی اهمیت دارد، در فضای مجازی هم ضروری و بلکه مفید است. اشکال از آنجا به وجود آمد که بین فضای مجازی و فضای حقیقی اختلاف قائل شدیم.
شبکه های اجتماعی یکی از درب های جهنم است
در نشست بصیرتی مطرح شد:
مشاور و استاد دانشگاه همدان گفت، ماهواره ها، گوشی های تلفن همراه ، برنامه های لاین، وایبر و واتس آپ و در مجموع شبکه های اجتماعی یکی از درب های جهنم است.
تهدیدهای فرهنگی فضای مجازی
یکی از محتواهای عرضه شده در فضای مجازی محتواهای مستهجن و پورنوگرافی است که به قبح زدایی از روابط نامشروع می انجامد.
تهدیدهای فرهنگی فضای مجازی
فضای مجازی میتواند منجر به تضعیف باورها، انگیزه ها و رفتارهای مذهبی شود
دختر ، دختران ، پسر ، پسران ، پژوهش ، رابطه ، فیلم ، سریال ، فاصله ها ، ازدواج ، صدا و سیما ، روابط عاشقانه
از طرفی هرچند در گفتمان نیمه‌سنتی خواستگاری اهمیتش کم و دکانش بی‌رونق شده است، و هرچند روابط پیش از ازدواج در این رویکرد شکل‌گرفته است، همچنان هم‌راستا با گفتمان سنتی، فرزندان در این الگو نیز سنت و نماینده آن، خانواده، را ارج می‌نهند و اگر با گذر زمان اندک خال عیبی بر آنان می‌بینند، با درایت خویش مرتفع و تعدیلش می‌کنند، بی‌آنکه در این میان نه خانواده آسیب ببیند و نه سنت قوتش تضعیف شود.

صفحه‌ها