نظرخواهی

به مطالب کدام بخش بیشتر علاقه دارید؟

هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها

صدای شما

آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

مطالب فرهنگی

مدیر کل دفتر برنامه ریزی توسعه اجتماعی جوانان گفت: برنامه‌های هفته ازدواج امسال از ۱۲ تا ۱۸ مردادماه همزمان با پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) برگزار می‌شود
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۴۰۱ قلم اشیای اصل و بدل تاریخی در استان کشف شده است.
همه ما دوست داریم کتاب‌هایی را در زمینه‌های متفاوت بخوانیم تا نیازمان به کسب اطلاعات در همه امور برطرف شود.
خیلی عجیب است که با همکاری مه و درختان خشک و صدای حیوانات وحشی "دریاچه ارواح" شکل بگیرد نه؟ اما واقعیت دارد.
یکی از روش‌ها و ابزارهای تبلیغ در بهاییت استفاده از جذابیت‌های جنسی است که در این گزارش جزئیاتی درباره آن به شما خواهیم گفت.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان گفت: عملیات ایمن سازی بازار همدان از هفته آینده آغاز می شود
رنگ نیلی بر روی بینائی، شنوایی و بویائی موثر است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۱۵ تیر تمدید شد و پس از این تاریخ سامانه نام‌نویسی بسته می‌شود.
مرتضی نقیبی گفت: مشکلات ارسال، بسته بندی وپرداخت درصنایع دستی، موجب کاهش خرید گردشگران خارجی می شود.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان:
مدیر کل تبلیغات اسلامی همدان از اهدای 18 سری جهیزیه به خانواده های کم درآمد در استان همدان در راستای طرح احسان مسجد خبر داد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبرداد:
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: تابستان امسال بیش از ۲۷۰ پایگاه اوقات فراغت دانش‌آموزی در سطح استان به ویژه مناطق غیر برخوردار دایر می‌شود.
میشان همدان با طبیعتی بکر، هوای دل انگیز و چشم اندازی دلربا میزبان گردشگران بسیاری از نقاط مختلف کشور بود، گردشگران مسیر گنجنامه تا میدان میشان را با تله کابین طی کردند و خاطره خوشی را برای خود رقم زدند.
۳ اثر تاریخی شهرستان‌های رزن و درگزین ثبت ملی شد.
سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا، موج واکنش‌های منفی را در شبکه‌های اجتماعی به سوی مجری «خندوانه» روانه کرده است.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی:
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان، گفت: پیش بینی میکنیم مسافران زیادی در این ایام به همدان سفر کنند به همین علت تمهیدات لازم اندیشیده و تقسیم وظایف بین ارگان ها انجام شده تا آمادگی لازم را داشته باشیم.

صفحه‌ها