نظرخواهی

به مطالب کدام بخش بیشتر علاقه دارید؟

هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها

آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

  • کارگردان تئاتر «لیلی و مجهول» از راهیابی این نمایش به سی و یکمین جشنواره تئاتر استان به میزبانی این شهرستان خبر داد.
  • روز هیجدهم روز عید غدیر و عید اللهِ الاکْبَرْ و عید آل محمّد (عَلیهمُ السلام) است و عظیم‌ترین اعیاد است و خداوند مبعوث نفرموده پیغمبری را مگر آن که این روز را عید گرفته است و حرمت آن را دانسته است.

مطالب فرهنگی

کارگردان تئاتر «لیلی و مجهول» از راهیابی این نمایش به سی و یکمین جشنواره تئاتر استان به میزبانی این شهرستان خبر داد.
جشنواره ورزشی غدیر تحت عنوان شهید علی خوش لفظ ویژه بانوان با حضور ۴۰۰ ورزشکار در همدان به کار خود پایان داد.
گزیده‌ای از منابع اهل سنت درباره حدیث غدیر را در اینجا دریافت کنید.
دبیر هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی همدان از برگزاری همایش خودروهای کلاسیک و اسپورت به مناسبت عید غدیر خم در همدان خبر داد .
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه فلسفه و ریشه طرح «رسم ابرار» برگرفته از سنت دینی و مذهبی ما است گفت: در این طرح ۲۳ ذی الحجه (روز یکشنبه) را برای کمک به مساکین، ۲۴ ذی الحجه (روز دوشنبه) را برای کمک به ایتام و ۲۵ ذی الحجه (روز سه شنبه) را برای کمک به آزادی زندانیان در نظر گرفتیم.
روستای قلعه باباخان در فاصله ۲۵ کیلومتری ملایر واقع شده و مردمانش با تقدیم ۲۳ شهید گرانقدر در دوران دفاع مقدس مردانگی و ایثار خود را به اثبات رسانده اند.
روز هیجدهم روز عید غدیر و عید اللهِ الاکْبَرْ و عید آل محمّد (عَلیهمُ السلام) است و عظیم‌ترین اعیاد است و خداوند مبعوث نفرموده پیغمبری را مگر آن که این روز را عید گرفته است و حرمت آن را دانسته است.
اینترنت دسترسی آدم ها را به جهانی از اطلاعات راحت کرده است، امروزه روز کمتر کسی پیدا می شود که سروکاری با این تکنولوژی نداشته باشد؛ اینترنت نیز مانند هر چیز دیگری مزایا و معایبی دارد که بر کمتر کسی پوشیده است، اما مسئله اصلی این است که ما چرا باید مانند خیلی از چیزهای دیگر، بیشتر معایب این ابزار را نصیب خود کنیم.
با وجود اقدام به موقع و مناسب شهرداری همدان در تولید و انتشار سرویس نرم‌افزار نقشه همراه همدان، طی یک سال اخیر هیچ اطلاعات و سرویس جدیدی به این نرم‌افزار اضافه نشده است. ضمن آن‌که چند روزی است سرویس مسیریابی نیز از دسترس خارج شده است.
استان همدان و اقلیم کردستان در زمینه توسعه تجارت و برپایی نمایشگاه‌های تولیدی و صادراتی، تفاهم نامه تجاری امضا کردند.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان همدان با اشاره به نبود واحد های فرآوری در استان همدان، از برگزاری سومین جشنواره سیر و موسیر همدان خبر داد.
نمایش« کاش چشم نمی دید، مضحکه قتل امیر کبیر» در همدان اجرا می شود.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از برگزاری کارگاه تدوین طرح جامع مدیریت زیست بومی تالاب آق گل خبر داد.
رئیس هیات همگانی استان همدان گفت: با همکاری هیات ورزش های همگانی استان همدان جشنواره "خانواده فعال، تابستان جذاب برگزار می شود .
مسئول دفتر پژوهش و آموزش حوزه هنری استان همدان گفت: با همت مسئولان ذی‌ربط، یکم شهریور‌ماه هم‌زمان با روز همدان، از ۱۷ عنوان کتاب رونمایی می‌شود.

صفحه‌ها